CNC marógép kezelő ( Szeged )
100% magyar tulajdon gépgyártó vállalkozás egyedi gépgyártással, ipari automatizálással foglalkozik. Bővülő csapatába keresünk talpraesett kollégákat, azonnali kezdéssel!
  • CNC marógép kezelése, beállítása, karbantartása (Haas CNC marógép)
  • alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján a CNC marógépen
  • CNC program írása, korrekciója
  • CAM program ismerete (Fusion 360)
Amit kínálunk
  • változatos feladatok és projektek
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú biztos munkahely
  • családias, barátságos légkör
Elvárások
  • forgácsolói, marógép kezelői képesítés
  • gyakorlat marógépek beállításában
  • min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • szakirányú végzettség
  • műszaki rajz olvasási ismeret
  • felelősségteljes, önálló precíz munkavégzés,
  • rugalmasság
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Előnyök
  • hagyományos esztergagép kezelési és
  • hagyományos marógép kezelési tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott