Cnc forgácsoló ( Szombathely )
Partnercégünk fiatalos, családias légkörű, a magas minőséget előtérbe helyező, magyar tulajdonú cég. Fő tevékenységük az alkatrészek, készülékek, kisebb berendezések tervezése és gyártása, értékesítési területük elektronikai- és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok. Fémmegmunkálás területén tevékenykedő partnercégünk szombathelyi telephelyére keresünk bővülő csapatunkba új munkavállalókat.
Feladat
  • Alkatrészrajzok alapján munkadarabok elkészítése
  • Egyedi és kisszériás alkatrészek gyártása CNC vezérlésű gépeken
Amit kínálunk
  • A sikeres pályázónak dinamikus szakmai fejlődés
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • családias és motiváló légkör
  • magas szintű szakmai munka
  • munkaidő: Hétfőtől péntekig egy vagy két műszakban
  • szabad hétvége
  • teljesen bejelentett bér
  • alapbér + mozgóbér
  • bejárási költségtérítés
  • munkahelyi extrák: Céges étkező, Zuhanyzási lehetőség, Kerékpártároló, Parkoló
Elvárások
  • Szakirányú végzettség
  • Motiváltság, nyitottság és rugalmas gondolkodás
  • Készség és hajlandóság az együttműködésre és csapatmunkára
  • Önálló, igényes munkavégzésre való képesség
  • Műszaki rajz értelmezése
Előnyök
  • szakmai gyakorlat
  • jó kézügyesség
  • jártasság több forgácsolási technológiában
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott