Bútorasztalos ( Hajdúsámson )
Hajdúsámsoni székhelyű cégünk, keres bútorasztalos kollégát, azonnali kezdéssel.
Feladat
  • a faalapanyag előkészítése, válogatása;
  • gyártáshoz szerszámok kiválasztása, szerszám élének kialakítása, karbantartása;
  • műhelyrajz alapján tömör, illetve lapalkatrészek kialakítása: fűrészelés, marás, gyalulás;
  • a bútorlapok csapjainak, összeillesztési felületeinek kidolgozása;
  • bútorelemek illesztése;
  • sík és görbe felületek furnérozása;
  • felületek csiszolása, pácolása, festése, fényezése;
  • bútorelemek ragasztása, a bútor összeállítása műhelyben vagy a használat színhelyén;
  • laminált és PP szekrények készítése;
  • Rugalmas munkavégzési hely - Hajdú-Bihar megye és az ország teljes területe
Amit kínálunk
  • Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • Jó közösség
  • Utazás támogatás
Elvárások
  • önállóan képes dolgozni függőleges lapszabászgépen.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Rugalmasság, precizitás, igényesség a saját munkája iránt
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott