Betonacél feldolgozó betanított munkás Németországi munkavégzéssel ( Kápolnásnyék )
Partnercégünk a németországi központú RUHL GmbH. cégcsoport tagja, mely több mint 50 éve Európa egyik legmeghatározóbb betonacél feldolgozójának számít, mind a mély-, mind a magasépítés területén. Kápolnásnyéki telephelyükön 1993 óta foglalkoznak betonacél feldolgozással és különböző szerkezeti elemek hegesztésével. Nagy termelékenységgel dolgozó, jól gépesített, tőkeerős háttérrel rendelkező, rugalmas kiszolgálásra képes, dinamikusan fejlődő gyártóüzemmel rendelkeznek. Részükre keresünk új munkatársakat németországi munkavégzésre.
Feladat
  • Betonacél vágás, hajlítás, hegesztés
Amit kínálunk
  • 2 műszakos munkarend, 06-18.00 és 18.00 -06.00 óráig tartó nappalos és éjszakás műszakban
  • 12 óra munkaidő, ebben fél óra reggeli és fél óra ebédszünettel
  • Bérezés 9,50-10 euró nettó órabér, teljesítménytől függően
  • Utazási támogatás már az első kiutazásnál, illetve 6 hónap után havonta
  • A szállást a cég ingyenesen biztosítja, amelyről saját vagy céges autóval történik a bejárás
Elvárások
  • A munkakör nem igényel képzettséget
  • 8 általános végzettség
  • Kitartás, dolgozni akarás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott