Bérszámfejtő - Tb ügyintéző ( Szentendre )
Bérszámfejtő, Tb ügyintéző kolléganőt keresünk azonnali kezdéssel Szentendrén működő építőipari céghez.
  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása és TB ügyintézés ( telephelyenként különböző munkarend; munkaidőkeret) – nem TB kifizetőhely
  • Egyszerűsített foglalkoztatottak kezelése
  • Munkaügyi feladatok ellátása (munkaszerződések készítése, munkavállalók ki-, beléptetése)
  • Bérváltozások rögzítése, dokumentálása, nyomonkövetése
  • Excel táblázatok kezelése
  • HR adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Részvétel egyéb HR tevékenységgel/adminisztrációval kapcsolatos fejlesztési projektekben
  • Együttműködés társosztályokkal
Amit kínálunk
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Teljes vagy részmunkaidős (6 órás), bejelentett jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, szakmai ismeret bővítése
Elvárások
  • Bér- és TB ügyintéző végzettség
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakész jogi ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, önállóság, lendületes munkavégzés
  • Határidők pontos betartása
  • Személyes megjelenés, HOME OFFICE-ra nincs lehetőség!
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Önállóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott