BEKÖTŐ - HÁLÓZATSZERELŐ ( Tatabánya )
Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, ügyfélbarát munkatársat keres! Munkavégzés helye: Országosan bárhonnan végezhető
  • Kábeltévé-, Internet-, Telefon szolgáltatások szerelése, karbantartása,
  • Ügyfél által igényelt szolgáltatás kiépítése, átépítése az adott ingatlanon belül,
  • DIGI által rendszeresített eszközök kiegészítő berendezések beállítása/telepítése (mint pl. swich, router, STB, CAM modul),
  • Szakszerű karbantartási és javítási munkák elvégzése,
  • A bekötés munkafázisainak dokumentálása (munkalap kitöltése, raktár-anyagkészlet vezetése)
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Teljeskörű szakmai képzési rendszer, amely elősegíti a sikeres munkavégzést
  • Versenyképes fizetés:
  • alapbér bruttó 306.000 Ft
  • bónusz: bizonyos elvárt teljesítmény felett minden egyes bekötés, átkötés külön díjazásra kerül, elérhető bónusz akár 300.000 Ft nettó plusz jövedelem,
  • cafeteria juttatás a próbaidő után
  • utazás, ottalvás esetén plusz napidíj
Elvárások
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office ismeret
  • Ügyfélközpontú szemléletmód, jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség és eredményorientáltság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szoftver ismeret: MS Office(Felhasználói szint)
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Pontosság , Precizitás
  • KTV és internethálózatokon (DOCSIS, LAN, FTTX) szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott