Autóvillamossági szerelő ( Budapest III. kerület )
Partnercégünk autóbuszok üzemeltetésével foglalkozó óbudai telephelyére autóvillamossági szerelő pozícióba keresünk szakmai fejlődésre nyitott, elkötelezett munkatársakat.
  • A Társaság tulajdonát képező autóbuszok karbantartása, javítása
  • Gépjármű időszakos szervizelése
  • Hibaelhárítás diagnosztikai berendezésekkel
  • Gépjárművek szerkezeti egységeinek szerelése, javítása és karbantartása
Amit kínálunk
  • Alkalmazotti jogviszony - Teljes munkaidő
  • A pozícióhoz kínált lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Kiszámítható egy vagy két műszakos munkarend
  • Szakmai képzések, továbbképzések támogatása
Elvárások
  • Autószerelői, technikusi vagy mezőgazdasági gépszerelői szakképesítés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • 1-2 év tapasztalat
  • Elvárt végzettség
  • Szakmunkás végzettség
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Precizitás
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott