Autószerelő munkatárs ( Tatabánya )
Haszongépjármű alkatrészek felújításával és kereskedelmével foglalkozó partnercégünk keres precíz, önálló munkavégzésre képes munkatársat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Feladat
  • haszongépjármű-alkatrészek javítása, felújítása
Amit kínálunk
  • stabil munkaadói háttér
  • jogtisztán bejelentett bér
  • alapbéren felül teljesítményprémium
  • munkaruha juttatás
  • SZÉP kártya juttatás
  • 13. havi fizetés
  • vidéki dolgozóknak munkába járás támogatása
  • Munkarend: egyműszakos: hétfőtől péntekig, 6.00-14.00 óráig
Elvárások
  • szakirányú, autószerelői végzettség
  • önálló munkavégzés
  • munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása
  • munkájára és munkakörnyezetére igényes
Előnyök
  • folyamatos fejlődni akarás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott