ASZTALOS ( Szeged )
Cégünk prémium minőségű tömörfa bútorokat gyárt elsősorban külföldi piacra, illetve belföldre minőségi konyhabútorokat készít, és szerel.Ezek gyártásához adott a legmodernebb technológia, amit folyamatos fejlesztéssel teszünk a lehető leghatékonyabbá.
Feladat
  • prémium minőségű tömörfa bútor gyártás
  • korpuszbútor gyártás lapanyagból
  • konyhabútor beszerelés
  • konyhagépek beszerelése
Amit kínálunk
  • Napi 8 óra munka
  • szabad hétvégék
  • jó munkakörülmények
  • jó csapat
  • jó hangulatú munkalégkör
  • túlóra esetén 50% pótlékkal fizetve
  • céges munkaruha, egyéni védőeszközök biztosítása
  • igény esetén tüzelő ellátás biztosítása
Elvárások
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igényes az elvégzett munkájára
  • saját maga, és a környezetére igényes
  • asztalos szakmunkás vágzettség elvárás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott