Adminisztrátor ( Budapest XI. kerület )
A BME Üzemeltető és Műszaki Szolgáltató Kft. a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem létesítmény fenntartó társasága. Ezért a munkavégzés helyszíne az egyetemváros, a munkaterület pedig maga a campus területén elhelyezkedő épületekben lévő objektumok. Ha szeretne ebben a nagy múltú felsőoktatási intézményben dolgozni, hosszú távú munkára vágyik, elkötelezett a munkáltatója iránt, feddhetetlen előéletű, akkor örömmel várjuk jelentkezését.
  • Beérkező dokumentumok iktatása és továbbítása az illetékes munkatársak felé
  • Kimenő dokumentumok iktatása
  • A Társaság vevő és szállító szerződéseinek, számlák, levelek, dokumentumok szkennelése, rögzítése a SmartBrick programban
  • Levelek, szerződések rendezése és lefűzése
  • Egyéb eseti pénzügyi adminisztrációs feladatokba besegítés
  • A Társaság postai kézbesítési feladatainak teljes körű ellátása: levélfeladás rögzítése e-postán, kézbesítési igazolások mentése, postai ügyintézés
  • Munkakörhöz tartozó analitikus nyilvántartások folyamatos vezetése, karbantartása
  • Kapcsolattartás és együttműködés társosztályokkal
  • Egyéb, a vezetés által kiadott feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • versenyképes jövedelem
  • törvényes foglalkoztatás
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • vidéki munkavállalók számára utazási hozzájárulás
Elvárások
  • hasonló munkakörben szerzett, minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • magas szintű MS Office ismeretek, főként excel és word ismerete
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Smart Brick létesítménygazdálkodási szoftver ismerete
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott