Adminisztratív, munkaügyi kisegítő ( Szeged )
Az NKM Energia Zrt., a Nemzeti Közművek tagjaként, mintegy 775 ezer egyetemes és szabadpiacon vételező ügyfelet lát el villamosenergiával. Legfontosabb célkitűzése, hogy szolgáltatásának színvonalát, biztonságát és minőségét szem előtt tartva végezze munkáját, figyelembe véve a fogyasztók igényeit, csakúgy, mint a környezetvédelem és a társadalmi felelősségvállalás szempontjait.
Feladat
  • Személyügyi nyilvántartások vezetése
  • Vállalatirányítási rendszer HR moduljában munkafolyamatok indítása, személyügyi adatok rögzítése
  • Lekérdezések, kimutatások készítése
  • Iratrendezés
  • Scannelés, fénymásolás
Amit kínálunk
  • Diákmunka vállalása hosszú távon, több hónapon keresztül
  • Előre egyeztetett beosztások szerint, hétköznap 08.00-16.00 között
  • Bruttó 1000 Ft/órabér
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Előre tervezhető beosztások
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Releváns szakmai tapasztalat
Elvárások
  • Nappali, aktív vagy passzív tagozatos jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Preferáltan munkaügyi kapcsolatok szakon folytatott tanulmányok
  • MS Office ismeret
  • Heti minimum 20-30 órás ráérés megadása
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Diákmunka
  • Keresett fő: 1 Fő