Adatbázis kezelő gyakornok ( Budapest XIII. kerület )
Partnercégünk a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Termékeikkel és rendszereikkel az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén nyújtanak megoldásokat.
Feladat
  • Kimutatások készitáse Excelben
  • Access adatbázis kezelés
  • Általános adminisztratív és adatrögzítési feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos környezet
Elvárások
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Excel magabiztos használata
  • Pontosság
  • Precizitás
  • Igényesen elvégzett munka
  • Hétfő-Péntek 8:00-17.00 között heti  minimum 2-3 nap vállalása
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Nyelvismeret: Angol(Középfok)
  • Access adatbázis kezelésben és Tableau kezelésben szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Gyakornoki jogviszony
  • Keresett fő: 1 Fő