Villanyszerelő munkakör ( Székesfehérvár )
Egy 39 éve stabilan működő, székesfehérvári vállalkozás szakképzett villanyszerelőket és segédmunkásokat keres hosszú távra! Cégünk lakóházak, szállodák, ipari és kommunális létesítmények villamos hálózatainak kiépítésével foglalkozik.
Feladat
  • igényes világítástechnika kialakítása
  • villamos hálózatok kiépítése
  • elosztó berendezések készítése
  • villamos vezérlések, automatikai elemek beépítése
  • villámvédelmi rendszerek kialakítása
Amit kínálunk
  • munkaruha, szerszámok
  • utazástámogatás
  • továbbképzési lehetőség
  • azonnali bejelentés
  • tisztességes bérezés, pontos időben
  • összeszokott csapat, családias légkör
  • kezdőknek tanulási lehetőség, szakképzett villanyszerelők segítségével
Elvárások
  • villanyszerelői pozícióhoz villanyszerelő végzettség
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság , Problémamegoldó szemlélet , Precizitás , Együttműködési képesség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott