Ügyintéző angol nyelvtudással ( Vép )
A Ferencmajor Kft az Agrodocks Kft utódjaként 1996 végén alakult. Cégünk Szombathely mellett, a vépi Ferenc majorban működik. Bio gabonák és olajos magvak feldolgozásával (tisztítás, szárítás, tárolás, hántolás, tósztolás) valamint szolgáltatásokkal foglalkozunk, folyamatosan fejlesztve az ehhez szükséges gépparkot. Megnövekedett irodai feladataink ellátására keressük gyakorlatias
ügyintéző munkatársunkat angol nyelvtudással.
  • általános ügyintézés, irodai adminisztratív feladatok ellátása
  • ügyvezető munkájának támogatása
  • számlák, szállítólevelek kiállítása
  • munkavégzés készletnyilvántartó programmal
  • nyilvántartások naprakész vezetése
Amit kínálunk
  • fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • munkaidő: H-Cs : 7:30-16:00, P: 7:30-13:30
  • Jelentkezés bérigény megjelölésével
Elvárások
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban is), mely a napi munkavégzés során elengedhetetlen
  • MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • pontosság, precizitás, gyors és hatékony munkavégzés
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás , Gyors munkavégzés
Előnyök
  • német nyelv ismerete
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • élelmiszeripari tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott