Töltőállomás-shop eladó/kezelő ( Téglás )
Petrol-Oil Bt, több mint 20 éve sikeresen üzemeltetetünk MOL töltőállomásokat. MOL töltőállomásra keresünk töltőállomás-kezelő és shop eladói munkakörbe, folyamatos vagy részmunkaidős munkarendbe nyitott, kommunikatív kollégákat.
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása a bolti és töltőállomás egységekben
  • Kasszakezelés
Amit kínálunk
  • Kiváló munkakörülmények
  • 8 órás bejelentett munkaviszony vagy akár 4-6 órás részmunkaidőben is
  • Fiatalos csapat
  • Rendezett munkajogi feltételek
  • Kiszámítható, biztos munkahely
  • Jól működő, több lépcsős motivációs rendszer
  • Fizetés: Bruttó 270 000 - 370 000 Ft
  • Magyarországi törvényeknek megfelelően utazási költségtérítés.
Elvárások
  • Barátságos
  • Szeret emberekkel foglalkozni
  • Igényes önmagára és környezetére
  • Képes csapatban gondolkodni
  • Személyes kompetenciák: Barátságosság , Erős csapatszellem , Igényes munkavégzés , Igényes megjelenés
  • Kereskedelmi végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Fényképes önéletrajz csatolása szintén előnyt jelent
  • Középiskolai végzettséggel rendelkezik
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott