Tervező Mérnök ( Szolnok )
Örömmel értesítjük, hogy az ÁVM Kft. tervező mérnök kollégát keres, ahol lehetősége nyílik részt venni változatos és kihívásokkal teli projektek tervezésében. Csatlakozzon hozzánk, és dolgozzon egy elkötelezett csapatban, ahol innovációra és kiválóságra törekszünk.
  • Új szennyvíztelepi gépészeti berendezések, elzárószerkezetek, zsilipek tervezése, a komplett kiviteli tervdokumentáció és a gyártási tervek elkészítése
  • A már korábban gyártott berendezések új helyre történő adaptálása, a szükséges változtatások megtervezése, az új dokumentáció elkészítése
  • A tervezés időszakában kapcsolattartás a megrendelőkkel és a társ tervezőkkel. Szükség esetén helyszíni felmérés elvégzése
  • Információ szolgáltatás, adaptációs rajz megküldése a megrendelőnek vagy a generál tervezőnek
  • Információ szolgáltatás az ajánlatadás időszakában a kereskedelmi igazgatónak
  • A tervezett berendezés anyaglistájának elkészítése, a beszerzés műszaki előkészítése
  • A tervezett berendezés gyártásának nyomon követése, a szükség szerinti módosítások tervezése, átvezetése a tervdokumentációba
  • Az átadási dokumentációhoz szükséges rajzok, gépkönyvek, kezelési és karbantartási utasítások elkészítése
  • A teljes megvalósuló dokumentáció archiválása
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a felettes felé a munkakörbe tartozó feladatokról.
  • Egyéb, a munkakörhöz tartozó feladatok
Amit kínálunk
  • Utazás támogatás
  • Munkaruha
  • Béren felüli prémium juttatás
  • Munkarend / H-CS: 7:30-16:30 , P: 7:30-14:00
  • Korlátlan kávé, tea
Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 1 év tervezői tapasztalat
  • Jártasság 3D modellező tervezőprogramban
  • Szolnoki székhelyre való bejárás
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Együttműködési képesség , Pontosság , Megbízhatóság , Rendszeretet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott