TERMELÉSI CSOPORTVEZETŐ ( Veszprém )
Feladat
  • műszakonként 10-15 fő közötti létszám irányítása
  • két műszakos munkarend vállalása
  • termelési területen dolgozó operátorok munkájának koordinálása, felügyelete
  • operátorok eszközigényeinek nyomon követesé és folyamatos biztosítása
  • operatív feladatok elvégzése
  • gyártási munkalapok ellenőrzése, jóváhagyása
  • termelésen felmerülő problémák kezelése, továbbítása
  • termelési területen történő anyagmozgatás, rakodás, pakolás
Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem és ehhez tartozó juttatási csomag
  • Cafetéria, munkába járás támogatás
  • Fiatalos, segítőkész környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
Elvárások
  • bármely szakmunkás végzettség, műszaki vagy gépipari szemlélettel, tapasztalattal
  • minimum 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • határozott, vezetői kompetenciákkal rendelkező személyiség
  • kiváló irányítási, és kommunikációs készség
  • rugalmasság és együttműködő készség
  • fizikai terhelhetőség
Előnyök
  • műszaki vagy gépipari szakközépiskolai végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott