TEJIPARI SZAKMUNKÁS ( Kaposvár )
A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Több, mint 200 fős csapatunkba keresünk kollégát
Feladat
  • nyerstej feldolgozás, sajtkészítés
  • a tejfeldogozás során használt berendezések, eszközök tisztán tartása
  • a technológiai paraméterek, elvárások ismerete és betartása
  • gyártásközi vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, a kapcsolódó adatok rögzítése
Amit kínálunk
  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között
Elvárások
  • középfokú végzettség
Előnyök
  • műszaki vagy tejipari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott