Szerviztechnikus ( Budapest XI. kerület )
Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő, több mint 30 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú vállalat, amely 1991 óta a világhírű német LOOS – ma már BOSCH kizárólagos magyarországi kereskedelmi és szerviz képviselete. Több, mint 100 ipari és közületi referenciával rendelkezik, úgy, mint a Hipp; a Coca-Cola vagy épp a Mercedes. Jelenleg olyan Szerviztechnikus kollégát keresnek, aki a budapesti cégközpontból indulva az ország több területén, kiszállással végzi el a szükséges karbantartási és hibaelhárítási munkákat.
  • Ipari gőz- és melegvíz kazánrendszerek, valamint tüzelőberendezések és PLC alapú vezérlőszekrények karbantartása, hibaelhárítása.
  • országos munkavégzés céges autóval történő kiszállással (az utazási idő a munkaidő részét képezi)
Amit kínálunk
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • versenyképes jövedelem, éves bónusz és egyéb béren kívüli juttatások
  • felelősségteljes munkakör
  • egy fiatalos, lendületes, összetartó csapatban
  • komoly szakmai háttérrel rendelkező, elismert vállalatnál
  • Munkaidő hétfőtől-péntekig, napi 8 órában
Elvárások
  • Gépésztechnikusi / mechatronikai/ elektrotechnikai végzettség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Ipari környezetben szerzett karbantartói tapasztalat,
  • irányítástechnikai szakismeret
  • tüzeléstechnikai szakismeret,
  • kazánok, nyomástartó berendezések ismerete
  • PLC vezérlésben való jártasság
  • gázrendszeri szakismeret
  • épületgépészeti tapasztalat
  • angol vagy német nyelvismeret (nem elvárás)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott