Részletes kereső

BUSA BT.

Szerszámgép karbantartó ( Kecskemét )
Kecskeméti székhelyű mezőgazdasági gépgyártó cég keres szerszámgép karbantartó munkakörbe munkatársat. Hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok, versenyképes fizetés.
Feladat
  • Régi eszterga- és prés gépek kezelése/karbantartása
  • Hidraulikai ismeretek
  • Egyetemes és NC gyártó szerszámok, gépek, eszközök mechanikus és elektromos hibaelhárítása, javítása a termelés folyamatos működésének biztosításához
  • Tervszerű megelőző karbantartási munkálatok elvégzése, szerszámgépek működésének felügyelete
  • Váratlan meghibásodások okainak feltárása, javaslattétel a javítás módjára, alkatrészigény meghatározása, javítás elvégzése
  • Javítási, felújítási munkák külső szolgáltató igénybevételével, annak teljes körű koordinálása
  • Gépkönyvben található ábrák, leírások értelmezése
  • Gyártást segítő egyéb feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egyműszakos munkarend
  • Rugalmas szabadságkezelés
Elvárások
Elvárások
  • Középfokú, szakirányú szakmai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízható, szorgalmas, dinamikus személyiség
Előnyök
  • TMK, karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás - szerszámgépek mechanikus, hidraulikus, pneumatikus, elektromos rajzának olvasása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Napi 1 műszak
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Jelentkezési határidő: 2021-05-16
Céginfó
  • 6000 Kecskemét, Szirom utca 26.
Tovább Tudj meg többet
x