Szakács/segéd ( Szeged )
Feladat
  • Segédként feladataid:
  • Főszakács asszony utasításainak eleget tenni
  • Nem önállóan kell főzni
  • Kasszakezelés
  • Menzásztatás
  • Szakács/szendvicskészítőként feladataid:
  • Egyszerűbb ételek elkészítése ( szendvics, lángos, tojásrántotta, hot-dog)
  • Önálló munkavégzés
Amit kínálunk
  • Szakács/szendvicskészítő: hétfő-péntek reggel 6:00- 11:00 ig  Szombat 6:00- 14:00 ig
  • Segéd: Hétfő- Péntek reggel 5-14:30 ig
  • Távolsági buszt térítjük mindkét esetben
  • Jó csapat, családias légkör egyéb cafetéria, mozgó bér
Elvárások
  • Szakmai tapasztalat
  • Igényes környezetére és a munkájára
Előnyök
  • Szakács végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott