SZAKÁCS POZÍCIÓ ( Budapest V. kerület )
Partnercégünk, egy 4 **** belvárosi szálloda részére keresünk új szakács kollégát. Lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladat
  • Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
  • Reggeli-, és A la carte ételek készítése
  • A vendégek kéréseinek magas szintű teljesítése
  • Az ételek technológiai előírások szerinti elkészítése konyhafőnök iránymutatásai alapján
  • Nyersanyagok előkészítése és feldolgozása
  • A munkaterületek, hűtőterek és a munkaeszközök tisztán tartása
Amit kínálunk
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetési feltételek
  • meleg étkezés és kávéfogyasztás biztosítása
  • szakmai támogatás
  • igényes munkakörnyezet
  • több műszakos munkarend
  • napi munkaidő 6-14, illetve 14-22
  • Havi nettó alapbér 400.000-450.000 Ft
Elvárások
  • szakirányú végzettség (szakács)
Előnyök
  • szállodai/éttermi tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott