Senior Mérlegképes Könyvelő ( Miskolc )
Partnercégünk, egy miskolci cégcsoport, regisztrált mérlegképes könyvelőt keres.
  • A rábízott Társaság teljes körű könyvelési feladatainak ellátása, szabályzatok aktualizálása
  • Számviteli, pénzügyi terület szakmai felügyelete, Havi, évközi bevallások elkészítésé, beadása a Hatóságok felé
  • Havi zárási feladatok ellátása
  • Éves beszámoló (mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet) elkészítése a magyar számviteli szabályoknak megfelelően
  • Adatszolgáltatás az anyavállalat felé
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria havi 17 000 Ft
  • 8 órás munkaidő 8:00-16:30-ig
Elvárások
  • Közép – vagy felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség, mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció kötelező)
  • Legalább 5 éves aktív szakmai gyakorlat
  • Precizitás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Jó megjelenés, kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Önállóság , Jó kommunikációs készség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott