Senior Adatelemző ( Budapest XI. kerület )
A We Talk Digital egy teljes körű szolgáltatást nyújtó digitális marketing ügynökség. Széles körű szolgáltatást nyújtunk minden iparág ügyfeleinek. Digitális marketing szolgáltatásaink számos online marketing taktikához kapcsolódó tanácsadási és irányítási lehetőségeket tartalmaznak, ideértve a keresőmotor-optimalizálást (SEO), a kattintásonkénti fizetést (PPC), hirdetési kampánymenedzsmentet, online marketing stratégia alkotást, versenytárselemzést, social média marketinget, konverziós arány optimalizálást (CRO) és még sok egyéb területet. Emellett szakértői web-tervezési és fejlesztési szolgáltatásokat kínálunk mind az e-kereskedelmi, mind a B2B vállalatok, vállalkozások számára.
Feladat
  • Rendszeres és eseti riportigények kielégítése
  • Sales Dashboardok karbantartása és készítése
  • Riportok/automatizált riportok kialakítása, fejlesztése és karbantartása
  • Különböző marketing mérőkódok elhelyezése, tesztelése a teljes felhasználói útvonalon
  • Nagyobb adathalmazokon alapuló, összetettebb elemzések készítése, konklúziók levonása
  • Weboldal teljesítmény elemzése Google Analytics vagy egyéb online analitikai szoftver segítségével
  • Több eszközt alkalmazó marketing kampányok kiértékelése
  • Adatelemző team vezetése, irányítása
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Érdekes projektek piacvezető márkák számára
  • Kényelmes, igényes munkakörnyezet
  • Állandó fejlődési lehetőség
  • Google Partner ügynökségként Beta termékek és funkciók elsőként való megismerése
  • Folyamatos szakmai tréning lehetőségek
  • Négylábú kollégák és kutyabarát iroda
  • Fiatal, kreatív szakemberekből álló csapat
  • Céges telefon és céges laptop
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)
Elvárások
  • Legalább 2 éves tapasztalat adatelemzési, mérési területen
  • Rendszerszintű, logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Gyors tanulási képesség
  • Precizitás, kreativitás, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés, hatékony időmenedzsment
  • Magas szintű MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ismeretek
  • Magas szintű Google Tag Manager ismeretek
  • Szoftver ismeret: Microsoft Excel(Hozzáértő szint) , Microsoft Word(Hozzáértő szint) , Microsoft Powerpoint(Hozzáértő szint)
  • Személyes kompetenciák: Rendszerező gondolkodás , Logikus gondolkodás , Analitikus gondolkodás , Jó problémamegoldó készség , Precizitás , Kreativitás , Rugalmasság , Jó kommunikációs készség , Magabiztosság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott