Raktáros pozíció ( Baracska )
Partnercégünk Baracskai sütőüzemébe keresi új munkatársát
  • Sütőüzemi raktári feladatok ellátása: anyagkiadás, áruátvétel
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Munkaruha és öltözőszekrény kiosztása és nyilvántartása
Amit kínálunk
  • Beosztás szerinti munkarend (H-P: 5:00-17:45)
  • Határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidő
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Alapbér: br. 312.000-332.000 Ft/hó
  • Cafeteria: br. 200.000 Ft/év
  • Munkába járás: 18 Ft/km
Elvárások
  • Legalább alapfokú végzettség
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Felvételhez erkölcsi bizonyítvány és érvényes negatív tüdőszűrés
  • Személyes kompetenciák: Pontosság , Precizitás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott