RAKTÁROS ( Pécs )
Épületgépészettel és fürdőszobával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, országszerte 41 szakáruházat számláló Szatmári Kft. munkatársát keresi értékesítői munkakörbe pécsi telephelyére. Ha szeretnéd kipróbálni magad ezen a területen, várjuk jelentkezésedet.
Feladat
  • termékek átvétele és kiadása
  • raktár rendben tartása
  • alapvető értékesítési feladatok ellátása
Amit kínálunk
  • barátságos munkakörnyezet
  • hosszútávú együttműködési lehetőség
Elvárások
  • önálló munkavégzés
  • rátermettség
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
Előnyök
  • raktározásban szerzett gyakorlat
  • targonca vezetői engedély és gyakorlat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott