Pultos-felszolgáló állás SZÁLLÁSSAL FONYÓDON ( Somogyjád )
Balaton parti wellness hotel pultos-felszolgáló munkakör betöltésére keres új kollégákat. Ha Ön megbízható, lelkes és szeretne egy dinamikus csapatban dolgozni, várjuk jelentkezését! Amennyiben szeretne csatlakozni csapatunkhoz, kérjük, kattintson a jelentkezés gombra és csatolja fényképes önéletrajzát. Várjuk jelentkezését!
Feladat
  • Vendégek fogadása és üdvözlése
  • Rendelések felvétele és pontos rögzítése
  • Ételek és italok felszolgálása az asztalokhoz
  • Pultnál történő kiszolgálás
  • Asztalok leszedése és tisztán tartása
  • Pénztárgép kezelése és számlák kiállítása
  • Kávé, koktélok és egyéb italok készítése
  • Az étterem és a pult tisztaságának fenntartása
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Szállás és étkezés biztosítása
  • Lehetőség éves állásra
  • Barátságos munkakörnyezet
Elvárások
  • Precizitás, megbízhatóság és rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Udvarias és vendégcentrikus hozzáállás
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Pontosság , Megbízhatóság , Rugalmasság , Jó kommunikációs készség , Csapatközpontú szemlélet
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott