Pék csoportvezető - műszakvezető ( Pilisjászfalu )
Több, mint 30 éve stabilan üzemelő, közel 100 főt foglalkoztató sütőipari vállalat, amely hagyományos pékárukon túl, reform és gluténmentes termékcsaláddal, valamint cukrásztermék kínálattal is rendelkezik, új vonalvezető pék kollégáját keresi hosszútávú együttműködés céljából!
Feladat
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Minőségellenőrzés
  • Műszakban dolgozó alkalmazottak felügyelete
  • Pékáruk, cukrásztermékek készítése
  • Konyhatechnológiai szabályok (HACCP) betartása, alkalmazása
  • Munkakörnyezet rendben, tisztán tartása
Amit kínálunk
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmény
  • Céges telefon
  • Cafeteria
  • Munkarend: 16:00-00:00
  • Alkalmazotti jogviszony - Teljes munkaidő
Elvárások
  • 2-5 év tapasztalat
  • Szakmunkás végzettség (pék)
  • Sütőipari gyakorlat
  • Pontos, tiszta, precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Határozottság, önállóság
  • Személyes kompetenciák: Határozottság , Önállóság , Pontosság , Precizitás , Állóképesség , Jó fizikum
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott