NEMZETKÖZI TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ ( Székesfehérvár )
Partnercégünk közel 25 éves tapasztalattal rendelkezik a közúti árufuvarozás területén. Dinamikus és tapasztalt csapat támogatja tevékenységünket, amely elsősorban Nyugat-Európára terjed ki, de kiszolgáljuk az észak- és kelet-európai megrendeléseket is. Teherautó flottánk teljes, valamint részszállítmányokat továbbít, szükség esetén alvállalkozók bevonásával. A modern technológia része a napi működésünknek. Minden járművet nyomkövetővel szereltünk fel, ami biztosítja, hogy küldeménye folyamatos ellenőrzés mellett érjen célba. Tehergépkocsi javítóműhelyünk teljes körű karbantartási és javítási szolgáltatásokat biztosít flottánk, valamint külső ügyfeleink számára. Hosszútávú együttműködés reményében keresünk, akár pályakezdő kollégát is, nyerges szerelvényre, EU és nemzetközi HAZAJÁRÓS munkára.
  • Fuvarozás nyerges szerelvény, Európai Unió és egyéb nemzetközi területeken
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Biztos és pontos kifizetés
  • Jó munkakörülmények
  • Családias hangulat, összetartó csapat
  • Saját belföldi telephely, saját kamionszerviz
  • Karbantartott modern járműpark (DAF XF)
  • Állandó szerelvénnyel (1 szerelvény +1 sofőr)
  • Nyugat-Európában történő munkavégzés
  • Teljes munkaidő
  • A munkába lépés időpontja megegyezés szerint, akár azonnal is
Elvárások
  • GKI kártya
  • Digitális sofőrkártya
  • PÁV II.
  • C+E kat. Jogosítvány
  • Jogosítvány: C kategória , E kategória , PÁV II , GKI
Előnyök
  • Nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat előny
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott