NEMZETKÖZI SZÁLLÍTMÁNYOZÓ ( Budapest IX. kerület )
Partnercégünk, egy stabil hátterű, több mint 30 éves szakmai múlttal rendelkező magyar magántulajdonban lévő logisztikai szolgáltató vállalat részére Nemzetközi szállítmányozó munkakörbe keresünk új munkatársat.
Feladat
  • Nemzetközi árufuvarozás szervezése
  • Megbízókkal, alvállalkozókkal és külföldi szállítmányozókkal való kapcsolattartás
  • Szállítások lebonyolítása és nyomon követése
  • Árajánlatok készítése és kiadása
  • Szállítmányozási feladatok teljes körű adminisztrációja
Amit kínálunk
  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Általános munkarend
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Alapbéren felüli juttatások (pl. Cafeteria)
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kihívással teli, változatos feladatkör, egyedülálló, komplex munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias vállalati környezet
  • Autóval vagy tömegközlekedési eszközzel egyaránt könnyen megközelíthető, színvonalas iroda
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Munkahelyi extrák: Parkoló
Elvárások
  • 1-3 év szakmai tapasztalat azonos feladatkörben
  • Stabil, aktív nyelvtudás szóban és írásban angol nyelvből/kommunikációképes szint
  • Kiváló kommunikációs, valamint problémamegoldó készség
  • Jó szervezőkészség
  • Önállóság
  • Komplex gondolkodásmód
  • Megbízhatóság
  • Kapcsolatteremtő készség
  • Határozott fellépés
  • Együttműködési készség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Személyes kompetenciák: Határozottság , Megbízhatóság , Önállóság , Szervezőkészség , Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • További idegen nyelvismeret
  • Átfogó, szakmai tapasztalat
  • ADR, thermo vagy intermodal területen szerzett tapasztalat (elsősorban közút és vasút)
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott