Nemzetközi gépjárművezető C és E kategóriával ( Dunaföldvár )
Partnercégünk részére keressük új munkatársukat nemzetközi gépjárművezető pozícióba.
Feladat
  • Vastekercs szállítás, egyéb palettás áruk szállítása
  • Export-import feladatok teljesítése
  • Komplett rakományokat és részrakományokat is szállítunk
  • Főbb országok: Ausztria, Németország, Szlovénia, Olaszország, Csehország, Szlovákia, Szerbia, Horvátország
Amit kínálunk
  • Munkarend hetelős vagy 2 hetes rendszerben
  • Fizetés nettó 650.000-800.000 forint
Elvárások
  • C, E kategóriás jogosítvány, GKI kártya
  • Gépjárművezetői kártya
  • Minimum 2 év gyakorlat
  • Jogosítvány: C kategória , E kategória , GKI
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott