Műszaki vezető ( Rácalmás )
Partnercégünk Rácalmáson található neves Szálloda és Étterem csapatába keresünk Műszaki vezető kollégát, teljes munkaidős foglalkoztatásra. Ha jártas vagy a létesítmény üzemeltetésben, az épület fenntartását rendszerszinten kezeled, és kamatoztatnád műszaki ismereteidet, akkor Téged várunk karbantartói csapatunk élére. Jelentkezz hozzánk, és tudásoddal, tapasztalatoddal járulj hozzá a jövőbeni egyéni és szervezeti sikerekhez.
  • Szálloda műszaki üzemeltetési és karbantartási feladatainak koordinálása és ellenőrzése
  • Épületüzemeltetési szolgáltatások koordinálása, ellenőrzése, a felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Karbantartók munkájának operatív irányítása, folyamatos követése, ellenőrzése, számonkérése
  • Folyamatos kapcsolattartás az alvállalkozókkal, a szerződött feladatok elvégzésének ellenőrzése
  • Gazdaságos ingatlanüzemeltetés biztosítása
  • Vállalkozói ajánlatok bekérése, elemzése, jóváhagyásra való előkészítése
  • Riportok és nyilvántartások készítése a felettes vezetőnek
  • Kapcsolattartás közműszolgáltatókkal
Amit kínálunk
  • Kellemes, klimatizált környezetben történő munkavégzés
  • Munkaruházat
  • Stabil munkahely, egész éves foglalkoztatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Személyzeti étkezés, kávé, ásványvíz
  • Cafetéria
Elvárások
  • Épületüzemeltetéshez kapcsolódó műszaki ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség, rugalmasság
  • Probléma megoldó képesség
  • Gondos, igényes munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés, de csapatban is jól tud dolgozni
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Személyes kompetenciák: Önállóság , Erős csapatszellem , Rugalmasság , Jó fizikum , Igényes munkavégzés , Jó problémamegoldó készség
Előnyök
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott