Műszaki előkészítő ( Kaposvár )
Kaposvári, építőipari kivitelezéssel, acélvázszerkezet gyártással és beépítéssel, valamint épületlakatos munkákkal, szendvicspanel burkolatok építésével foglalkozó cég keres 2022 augusztusi kezdéssel
Feladat
  • műszaki előkészítés
  • árajánlat készítés
  • anyagmegrendelés
  • projekt vezetés (alvállalkozók koordinálása, kapcsolattartás a megrendelővel)
Amit kínálunk
  • Fizetés megegyezés szerint
Elvárások
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Középfokú iskolai végzettségek
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • szakmai gyakorlat, tapasztalat
  • hasonló munkakörben betöltött munka
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott