Minőségbiztosító gyógyszerész - Felelős személy (RP) ( Budapest XIII. kerület )
Partnercégünk gyógyszerkészítmények illetve laboratóriumi reagensek felszabadítási és minőségügyi felügyeleti folyamatának koordinálására szakmai tapasztalattal rendelkező Felelős Személyt / Minőségbiztosító Gyógyszerészt keres.
  • A felelős személy elvégzi a gyógyszer-nagykereskedelmi tevékenység során a beérkezett gyógyszerek organoleptikus vizsgálatát, minősítését és szükség eseténazok felszabadítása
  • Felügyeli a forgalmazott gyógyszerek tárolását és szükség esetén azok forgalomból történő kivonását
  • Jelen van minden gyógyszerszállítmány érkezésekor
  • Elvégzi és/vagy felügyeli a sérült csomagolási egységek elkülönítésével kapcsolatos tevékenységeket
  • Felelős a 2005. évi XCV. törvény 17. §-a által a gyógyszer-nagykereskedőre vonatkozóan előírt kötelezettségek teljesüléséért
  • Gondoskodik arról, hogy a gyógyszerek minden gyártási tételét a hatályos jogszabályokban előírtaknak megfelelően és a forgalomba hozatali engedély követelményeivel összhangban kezeljék és forgalmazzák
  • Bizonylattal vagy ezzel egyenértékű, erre a célra szolgáló dokumentummal igazolja, hogy mindegyik gyártási tétel megfelel a forgalomba hozatali engedély által előírt követelményeknek
  • Gondoskodik az egyes gyógyszer-nagykereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos műveletek megfelelően dokumentált végrehajtásáról, a dokumentáció naprakész vezetéséről és azok megőrzéséről a gyártási tétel kezelését vagy forgalmazását követő öt évig
  • Kockázatértékelési feladatok elvégzése
  • Validálási és kvalifikálási folyamatok végrehajtása
  • Szakhatóságok honlapjainak és jogszabályoknak folyamatos nyomon követése
  • A vállalat minőségirányítási rendszerének fenntartása és fejlesztése
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Barátságos kollégák és modern munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő (heti 40 óra), alkalmazotti jogviszony
  • Egészségügyi biztosítás magánklinikán
Elvárások
  • Iskolai végzettség: egyetem
  • Szakmai képesítés: gyógyszerész
  • Szakmai gyakorlat: minimum 1 év felelős személy (minőségbiztosító gyógyszerész) munkakörben
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Egyetem
Előnyök
  • Orosz nyelv ismerete
  • Értékesítői tapasztalat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott