MARKETING ÉS PR ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS ( Székesfehérvár )
Partnercégünk, egy színház pályázatot hirdet marketing és pr ügyintézői munkakör betöltésére.
  • Menedzseli a színház kommunikációs felületeit, hirdetéseit, nyomtatott anyagait a koncepciótól a gyártatásig
  • Részvétel a Színház külső és belső kommunikációjában
  • Kommunikációs és marketing kampányok kidolgozásában és megvalósításában való aktív részvétel
  • Közösségi média tartalmak készítése (grafika, szövegírás, videóvágás) az egységes arculat és irányelvek alapján
  • Facebook, Instagram oldalak kezelése
  • Weboldal kezelése
  • Tartalomgyártás
  • Online és offline kreatív anyagok készítése az egységes arculat alapján
  • Kapcsolattartás a sajtó képviselőivel
  • Médiapartnerekkel tárgyalásokat folytat, folyamatosan bővíti az együttműködő partnerek körét
  • Sajtótájékoztató moderálása
  • Közreműködés a közönségszervezésben
Amit kínálunk
  • Stabil, kiszámítható fizetés
  • Cafetéria juttatás
  • Workshopokon, szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Változatos feladatok
  • Mobiltelefon, Laptop
  • Teljes munkaidő, rugalmas munkarend
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Gyakorlott szintű Excel, Word ismeretek
  • Gyakorlott szintű Internet használat
  • Középszintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló íráskészség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Közösségi média kreatív használata
  • Online hirdetési és analitikai eszközök magabiztos használata
  • Weboldal-szerkesztési és kezelési ismeretek
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Magyar állampolgárság
Előnyök
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Művészeti, kulturális területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló szintű önálló, kreatív munkavégzés
  • Kiváló szintű megbízhatóság
  • Kiváló szintű precizitás
  • Kiváló szintű gyors problémamegoldó képesség
  • Kiváló szintű csapatmunka
  • Kiváló szintű felelősségtudat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott