Logisztikai ügyintéző ( Veresegyház )
Cégünk, 26 éve családi vállalkozásként alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, építési- és festéksegédanyagokat gyártó vállalat. Termékeink a kiváló ár-érték aránynak, a megbízható minőségnek köszönhetően megtalálhatóak és megvásárolhatóak a hazai nagy- és kiskereskedésekben, ezen belül jellemzően a hazai festékboltokban. Ezen termékek gyártása és raktározása 3000m2-en egy korszerű gyáregységben történik. Cégünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba
Feladat
  • Rendelések fogadása, rögzítése
  • Áruforgalmi tevékenység
  • Beérkező áru bevételezése és a lerakóhelyre irányítása
  • Beszerzéshez érkező kamionok dokumentumainak iktatása
  • Rakodásra érkező kamionok eligazítása, felügyelete
  • Kapcsolattartás a raktárral, vevőkkel, szállítókkal
  • Készletkezelés és -ellenőrzés
  • Leltározási feladatok
  • Export, import ügyintézés
  • Szállítólevél készítése; a szállításhoz kapcsolódó egyéb adminisztráció elvégzése
  • Termelésről érkező áru raktározásának koordinálása, felügyelete
  • fuvarok indítása: számlázás, fuvarokmányok elkészítése (EKÁER, ADR)
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Családias hangulat
  • Utazási támogatás (Magyar törvényeknek megfelelően)
  • Kedvező munkaidő, egy műszakos munka
  • Munkaidő: H-Cs.: 06:30-15:30; P.: 06:30-13:30 Nincs túlóra!
Elvárások
  • Szállítmányozási ismeretek
  • Logisztika területen szerzett 1-2 éves munkatapasztalat
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Szolgáltatásorientált és szeret csapatban dolgozni
  • Jó problémamegoldó készség, nyitott gondolkodás, komplex látásmód, önállóság
  • Személyes kompetenciák: Jó problémamegoldó készség , Csapatközpontú szemlélet , Önállóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott