Lakatos munkatárs ( Martonvásár )
Az iKont Kft.-t 2018. februárjában alapítottuk több évtizedes építőipari tapasztalattal a hátunk mögött. Az építőiparban jelen lévő problémákat kiértékelve azt az elérendő célt tűztük ki magunk elé, hogy egy olyan hardvert és szoftvert magába foglaló komplex rendszert fejlesszünk, amely mikro szintű kontrollt képes biztosítani közvetlenül terepen. Mindezt tegye úgy, hogy közben informatikai megoldásokkal és ipari technológiával minél több feladatot átvegyen a felhasználójától (legyen az fizikai munkás a terepen, vagy irodai adminisztrátor, mérnök).
Feladat
  • Fémipari szerkezetek összeállítása, hegesztése
  • Lemezszerelvények összeszerelése
  • Prototípusok fejlesztésében való aktív részvétel
Amit kínálunk
  • Stabil, megbízható 100%-os magyar tulajdonú vállalat
  • Kiemelkedő fizetés
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Változatos feladatok
  • Családias munkahelyi légkör
  • Bér: bruttó 400-500e megegyezés alapján
Elvárások
  • Lakatosipari tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, probléma megoldó készség
  • Műszaki beállítottság
  • Munkájára igényes
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott