Könyvelési asszisztens, könyvelő ( Kaposvár )
Vállalkozásunk több mint 30 éves múltra tekint vissza, fő profilunk a kezdetektől fogva a társas és egyéni vállalkozások teljeskörű bér és könyvelési igényeinek a kielégítése. Családi vállalkozás vagyunk, ami ebben a bizalmi szakmában előny, mivel így személyes és közvetlen a kapcsolatunk az ügyfeleinkkel. Ebben az irodában hatékonyan összedolgozik a rutin és a fiatal lendület.
  • Számlák és pénzügyi tranzakciók rögzítése a könyvelési rendszerben
  • A könyvelési adatok és egyéb pénzügyi információk naprakészen tartása
  • Pénzügyi jelentések, elemzések és kimutatások elkészítése
  • Könyvvizsgálati és adózási feladatok támogatása
  • Együttműködés az iroda többi tagjával
  • Pénzügyi és könyvelési eljárások és szabályozások betartása
Amit kínálunk
  • Modern, inspiráló irodai környezet
  • Csapatmunka fiatalos társaságban
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbképzés és továbbtanulás támogatása
  • Változatos feladatok, folyamatos tanulás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség, előnyben részesítve a pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági területen szerzett képzettség
  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat a pénzügyi vagy könyvelési területen
  • Magabiztos számítógépes ismeretek, elsősorban a Microsoft Office alkalmazásokban (Excel, Word)
  • Könyvelési szoftverek ismerete előnyt jelent (pl. SAP, Oracle, Navision)
  • Magas szintű precizitás és figyelem a részletekre
  • Kiváló szervezési és időgazdálkodási készségek
  • Jó kommunikációs és együttműködési képességek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Gimnázium
  • Szoftver ismeret: Microsoft Excel(Felhasználói szint) , Microsoft Word(Felhasználói szint)
  • Személyes kompetenciák: Jó kommunikációs készség , Együttműködési képesség
Előnyök
  • Kulcs- Könyvelés program ismerete, napi szintű használata
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 1 Fő