KÉZBESÍTŐ - EGER 1 POSTA ( Eger )
Megismerheti, hogyan működik a postai rendszer és hozzájárulhat Magyarország levél és csomagforgalmának biztosításához. Ha szereti a változatos és aktív munkát, precíz, és fontos Önnek, hogy ne legyen helyhezkelet_alap_kezbesito_ kötve munkavégzése alatt, akkor jelentkezzen hozzánk!
Feladat
  • Levelek és küldemények kiszállítása a címzettek részére
  • Hírlap előfizetések gyűjtése
  • Hírlapok és sorsjegyek értékesítése
  • Elszámolás a küldeményekkel és a beszedett összegekkel
Amit kínálunk
  • Miért jó postásnak lenni?
  • Ha nemcsak biztos fizetést és stabil munkahelyet szeretne, hanem egy társadalmilag elismert hivatást, akkor a kézbesítő munkakör a megfelelő az Ön számára. Tudjuk, hogy a pénz kezelése különösen felelősségteljes feladat, ezért pénzkezelési pótlékkal is honoráljuk. Az értékesített termékek után teljesítményelismerést is adunk! A munkavégzése mozgalmas és változatos, hiszen nem ugyanazon a zárt helyen történik.
  • A Magyar Posta megbízható és kiszámítható foglalkoztató, családias munkahely. Belépését követően segítséget és képzést is nyújtunk, hogy könnyen és hatékonyan el tudja látni jövőbeli feladatait.
  • A munkavégzés helye: Eger 1. Posta 3300 Eger Széchenyi u. 22.
  • Napi munkaidő: 8 óra
  • A munkakör azonnal betölthető.
  • Ha inkább hivatást szeretne, és nem csak egy munkát, jelentkezzen hozzánk.
Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Személyes kompetenciák: Megbízhatóság
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott