Kertész, kertésztechnikus pozíció BUDAPEST IV. kerületbe ( Szentendre )
Társaságunk, dinamikusan fejlődő gazdasági társaság, zöldfelület-gazdálkodási és hozzá kapcsolódó műszaki feladatok kivitelezésével foglalkozik Újpest közigazgatási területén. Zöldfelület-gazdálkodási ágazatunkba keresünk kertész, kertésztechnikus munkatársat teljes munkaidőben.
  • A IV. kerületi zöldterületek karbantartásával és fenntartásával kapcsolatos kertészeti feladatok elvégzése, aktív részvétel a vezető által meghatározott munkafolyamatokban.
Amit kínálunk
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás (40 óra)
  • Hétfőtől csütörtökig: 7:00 – 15:30, Pénteken: 7:00 – 13:00
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú jutalmazási rendszer
  • Rendezett, modern környezet, stabil háttér
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias hangulat, összetartó csapat
Elvárások
  • Kertész vagy kertésztechnikus szakképzettség
  • Alapvető növényismeret
  • Díszkert és park fenntartási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, csapat irányításának képessége
  • Csapatszellem
  • Elhivatottság, pontosság, lojalitás
  • Kisgépkezelői igazolvány
  • Kertészeti gépekkel végzett munka területén szerzett tapasztalat
  • Józan életvitel
Előnyök
  • Budapest IV. kerületében lévő lakhely
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott