Kéményseprő országosan ( Szerencs )
Társaságunk Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén-, Bács-Kiskun,- Csongrád-Csanád,-Hajdú-Bihar,-Pest,- Veszprém megye területén végzendő kéményseprő-ipari tevékenység ellátására pályázatot hirdet kéményseprői állás betöltésére! Amennyiben kéményseprő mester, szakmunkás végzettséggel rendelkezik, pályázzon kéményseprő munkakörre!
Amit kínálunk
  • Versenyképes, kiemelt jövedelem
  • Másodállásban is végezhető munkaviszony
  • Biztos munkahely
  • Rugalmas időbeosztás
Elvárások
  • Kéményseprő szakmunkás végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
  • Jogosítvány: B kategória
Előnyök
  • Kéményseprői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Részmunkaidő 6 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott