HR munkatárs ( Salgótarján )
Salgótarjánban lévő Műanyag nyílászáró gyártó partnercégünkhöz HR munkakörben munkatársat keres főállásban vagy részmunkaidőben.
  • Meglévő partnerek kiszolgálása, velük való kapcsolattartása
  • Árajánlatok készítése
  • Új megrendelések, pályázatos szerződések előkészítése, megkötése
Amit kínálunk
  • Munkaidő: H-p: 7: 15 óráig , részmunka idő: H-p: 7-12 óráig (megbeszélés szerint)
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Változatos munkakör
Elvárások
  • Idegen nyelv ismerete (angol vagy német , papír nem kell róla)
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztosság, empátia
  • Microsoft Windows (word,excel) program magabiztos használata
  • Tapasztalat: 2 év tapasztalat HR területen
  • Személyes kompetenciák: Magabiztosság , Empátia , Jó kommunikációs készség
Előnyök
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Részmunkaidő 4 óra , Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott