Hegesztő ( Százhalombatta )
Hegesztő vagy és nem találod a helyed? Ne keress tovább! Jelentkezz hozzánk hegesztőnek! Hidd el, nem bánod meg! :)
  • A hegesztésre vonatkozó rajzok, dokumentációk alapján hegesztési varratok elkészítése
  • A tervrajzok, méretezéseket, tűréseket, és gyártási utasítások alkalmazása
  • Berendezések karbantartásának elvégzése és felülvizsgálata
  • Projekt feladatokban aktív részvétel
Amit kínálunk
  • Alapbér + Mozgó bér, valamint havi fix túlórapótlék átalány
  • Projekt bónuszok
  • Kiemelt projektek esetében év közben, is van bónusz kifizetés
  • Határozatlan idejű szerződés
Elvárások
  • 141 (AWI/TIG), 135, 136-os minősítéssel rendelkező munkatársakat keresünk, vagy olyat aki rendelkezik szakmunkás végzettséggel
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Szakiskola/Szakmunkásképző
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott
  • Keresett fő: 10 Fő