Gyártáselőkészítő pozíció BUDAPEST I. KERÜLETBEN ( Budapest IX. kerület )
Cégünk egyedi belsőépítészeti terek kivitelezését végzi, melyhez asztalos üzemünkben készülnek a faipari szerkezetek, saját kárpitos részleggel is rendelkezünk. Magas minőségi elvárásoknak megfelelõen dolgozunk, kiszámítható munkaidővel, versenyképes fizetéssel. Fiatalos csapatunk, dinamikusan fejlődik, új és újabb technológiák alkalmazása mellett. CNC központú gyártás. IPAR 4.0 szemlélet bevezetése folyamatban.
  • látványterv alapján mûszaki rajz és gyártási terv készítése
  • Alkatrészjegyzék és szerelvényjegyzék elkészítése és továbbítása a gyártáshoz
  • gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása
  • gyártással kapcsolatos problémák kezelése
  • a mûszaki és tervdokumentációk átvizsgálása és átadása a gyártás részére
  • megrendelt munkák átvétele gyártás elõkészítésre, gyártásra
  • anyagszükséglet összeírása, a gyártási folyamat egyeztetése az illetékes részleg vezetõjével, ill. projektvezetõvel
  • együttműködés az üzemvezetéssel
  • tervekkel való egyezés, a munkavégzés, és a munka minőségének ellenőrzése
  • üzleti, irodai kommunikáció
  • A feladatkörét érintõ adminisztrációs teendõk ellátása
  • Kapcsolattartás a gyártás vezetõje és a felettese között
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Anyagokra vonatkozó árajánlatok bekérése
Amit kínálunk
  • Versenyképes kereset
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • 21. századi technológiák és infrastrukturák alkalmazása
  • Rendezett üzem és iroda
  • Kreatív megoldások, egy innovatív üzemben
  • IPAR 4.0 bevezetés alatt!
Elvárások
  • faipari technikus végzettség
  • munkájára igényes, precíz és megbízható
  • a munkakör jellegébõl adódóan szükséges a bútorszerkezetek, szerelvények, technológiák kielégítõ ismerete
  • alkalmazkodó képesség
  • önálló-, illetve csapatmunka készség
  • terhelhetõség és rugalmasság
  • új termékek, anyagok, technológiák ismerete, és megismeréséhez való nyitottság
Előnyök
  • nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott