Gyártás-vezető, DUNAÚJVÁROSI munkavégzéssel (SZÁLLÁSSAL) ( Dunaújváros )
Cégünk egy elismert acélszerkezeteket gyártó és szerelő vállalkozás, amely több évtizedes tapasztalattal rendelkezik az építőipar területén. Országszerte számos jelentős projektet valósítottunk meg, és elkötelezettek vagyunk az innováció és a minőség iránt. A Gyártásvezető pozícióban lehetőséged lesz csatlakozni lelkes és szakértő csapatunkhoz, ahol szakmai fejlődésedre nagy hangsúlyt fektetünk.
Feladat
  • Darusín Kft gyártási tevékenység irányítása
  • a gyártási feladatok kiosztása
  • a termelés személyi feltételeinek biztosítása
  • a termelés dologi feltételeinek biztosítása
  • a ütemtervek elkészítése, ellenőrzése
  • a beosztott munkavállalók beszámoltatása
  • a csatlakozó egységekkel való kapcsolattartás
  • a minőség és a határidők biztosítása
Amit kínálunk
  • bruttó bér megegyezés és szakmai tudás szerint 700.000 - 900.000 Ft+ teljesítménybér céges autó meghatározott magánhasználattal
  • lakhatási támogatás vagy szolgálati lakás biztosítása (országos keresés)
Elvárások
  • felsőfokú szakirányú műszaki végzettség
  • gépészmérnök, hegesztőmérnök, tervezőmérnök, magasépítő mérnök (acélszerkezetek)
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat és 2 év vezetési tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • magas fokú műszaki szakismeretek
  • vállalatirányítási rendszer ismerete és használatának képessége
  • Jogosítvány: B kategória
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott