Gyakorlott titkárnő-pénzügyi ügyintéző ( Budapest IX. kerület )
  • Napi és általános adminisztratív feladatok teljes körű ellátása: telefonhívások kezelése, iktatás, postázás, iratok és dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Irodai beszerzési feladatok elvégzése
  • Számlázás, ezzel kapcsolatos egyeztetés, kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Kommunikáció a könyvelőcéggel, számlák adminisztrációja, előkészítése a könyvelés felé
  • Részvétel a havi és éves pénzügyi zárásokban, egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok
  • Házipénztár kezelés, kifizetések előkészítése
Amit kínálunk
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Céges telefon, munkába járás költségtérítés
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. Illatos út
Elvárások
  • Minimum középfokú pénzügyi végzettséget
  • 3 év releváns pénzügyi/gazdasági területen szerzett tapasztalatot
  • Magas szintű számítógép kezelői ismereteket- Excel magabiztos kezelése (teszteljük)
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzést
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Pontosság , Felelősségtudat
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott