GÉPSZERELŐ LAKATOS ( Miskolc )
Bővítjük partnercégünk csapatát egy olyan munkatárssal, aki velünk együtt dolgozik a SYRIUS küldetésén. Dinamikusan fejlődő hegesztőgépek, plazmavágók és fémipari gépek fejlesztésével nagy- és kiskereskedelmével, szervizelésével foglalkozó partnercéghez keresünk munkatársat családias környezetbe teljes munkaidőben.
  • új gépek összeszerelése (hegesztőgépek, CNC vágógépek, lézergépek)
  • új gépek beüzemelése, telepítése helyszínen
  • gépek javítása, karbantartása külső helyszínen partnereinknél
  • szalagfűrészlap végtelenítés, gyártás
  • tompahegesztőgép kezelése
  • köszörülés, köszörűgépek kezelése
  • fogvédő felrakása és csomagolás
Amit kínálunk
  • Családias és profi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
Elvárások
  • Ön lehet számunkra az ideális jelölt, ha megfelel az alábbi elvárásainknak:
  • Azt a valakit keressük, aki szereti, elkötelezett és alázattal bír a gépszerelő szakma iránt
  • Szeret új dolgokat megismerni, elsajátítani és megtanulni
  • Átveszi, megérti a cég vízióját és célját és ennek megfelelően képviseli a cégünket szakmai területen
  • Minimum gépszerelő-lakatos, vagy lakatos szakmai végzettséggel rendelkezik
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Középszintű hegesztési gyakorlat
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Az írásban kiadott feladatait határidőre elvégzi
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Jogosítvány: B kategória
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott