Gépkezelő pozíció ( Szeged )
„A SZOTE Szolgáltató Kft. fertőzésveszélyes hulladékok kezelésével foglalkozó cég
Feladat
  • rakodás, pakolás, gépkezelés
  • takarítási feladatok
Amit kínálunk
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Humánus vezetés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Jogtiszta alkalmazás (bér, munkaidő, védőruha és védőitalok biztosítottak)
  • Bruttó alapbér 450.000 Ft
  • Próbaidő után cafeteria, munkába járás támogatása”
  • 12 órás váltott műszakban
Elvárások
  • Első sorban gépész végzettség, de bármilyen szakmunkával fogadjuk a jelentkezőket
  • Több műszakos munkarend és könnyű fizikai munka vállalása (2 műszak/12 óra)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Józan életvitel
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő , Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott