Gépésztechnikus ( Budapest XVII. kerület )
A Flexman Robotics Kft. a világ egyik vezető robotgyártó cégének magyarországi képviselete, mechanikus robotszerviz és karbantartási munkákra keres munkatársat.
Feladat
  • Ipari robotok karbantartása
  • Mechanikus szervizfeladatok ellátása
  • Részvétel robotcellák telepítésében
  • Munkavégzés helye Döntően az ügyfelek telephelyén, az ország különböző pontjain
  • A cég telephelye, mint a munkavégzések kiindulási pontja, a XVII. kerületben található
Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés, bónusz juttatások
  • Támogató, barátságos munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Jó munkakörülmények
  • Szorgalmas munkával tagja lehet egy olyan jó hírű szerviz csapatnak, mely a világ egyik legjobb robottechnikájához nyújt szolgáltatásokat
Elvárások
  • Középfokú gépész, v. gépész technikusi, középfokú mechatronikai végzettség
  • Igényesség a munkavégzésben, kommunikációban és megjelenésben
  • Alapvető számítástechnikai ismeretek (MS Office csomag)
  • A robottechnikai területén lehet kezdő is.
  • A szakirányú ismereteket cégünknél lehet -elsajátítani.
  • Jogosítvány: B kategória
  • Személyes kompetenciák: Precizitás , Felelősségtudat
Előnyök
  • Angol nyelvismeret
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott