Gépészmérnök (junior) álláslehetőség SZEGEDEN
Cégünk több mint 20 éves múlttal rendelkezik, családi vállalkozásként indult és azóta is megőrizte családias hangulatát. Ipari gőztechnikai szerelvények, berendezések forgalmazásával és rendszerek tervezésével is foglalkozik. Csapatunkba keresünk fiatal kollégát/kolléganőt, aki szeretné megtanulni az ipari rendszerek tervezési lépéseit, és végigkísérni a folyamatot a kivitelezés végéig.
Feladat
  • műszaki rajzok készítése vázlat alapján (2D, 3D)
  • a mérnökök munkájának támogatása
  • beérkezett megrendelések menedzselése: beszerzések ütemezése, szállítmányok irányítása, beszállítókkal, kivitelezőkkel való kapcsolattartás
  • vevői megrendelések kiszolgálásában való közreműködés
  • adminisztratív feladatok elvégzése
Amit kínálunk
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől péntekig
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Betanulási idős után munkaruha, céges telefon
  • Bejárás támogatás törvény szerint
Elvárások
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség - pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • CAD programok ismerete
  • Word, Excel magasszintű ismerete
Előnyök
  • Egyéb idegennyelv, műszaki szaknyelv ismeret
  • B kat. jogosítvány
  • Fizikai és szellemi terhelhetőség
Hirdetés adatai
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazott